Parking

Pod schroniskiem mamy parking na kilkanaście samochodów, w sezonie turystycznym szybko się zapełnia.

Za schroniskiem znajduje się strefa parkingowa wyznaczona TYLKO dla kamperów. 

Parking przy przystanku autobusowym

Drugi parking jest położony nieco niżej obok pętli autobusowej. Pojemność tego parkingu jest większa ale i on bywa zapełniony.

Parkując w tym miejscu pamiętajcie aby zostawić kierowcy autobusu miejsce do zawrócenia.

 

Parkowanie poza parkingami

Bywają dni kiedy oba parkingi są zapełnione i pozostaje zostawić samochód przy drodze w miejscach nie objętych zakazem. Jeszcze raz musimy przypomnieć, żeby parkować auta w sposób umożliwiający dojazd komunikacji miejskiej. W sezonach letnim i zimowym w dni wolne robi się u nas naprawdę tłoczno. Może się zdarzyć, że droga stronę Andrzejówki, już na wysokości kopalni, zostanie zamknięta dla samochodów. Zamknięcie drogi jest podyktowane względami bezpieczeństwa pieszych przeciskających się między samochodami próbującymi dostać się na samą Przełęcz.

Parkowanie bezpośrednio za schroniskiem rezerwujemy TYLKO dla obsługi schroniska, służb ratunkowych i dostawców.

Co mówią o nas inni?

Magdalena P.

Bardzo miła obsługa, klimatyczne wnętrze i dobre jedzenie. Duży plus za wegetariańskie i wegańskie pozycje w menu! I czeskie piwo z nalewaka :)

Grażyna W.

Super miejsce na odpoczynek, jedzonko przepyszne a obsługa mega kontaktowa i nastawiona na klienta Organizacja przez ekipę schroniska wieczoru panieńskiego przerosła nasze oczekiwania Ludzie z energią i pomysłami!!!!!

Magda W.

Pyszne jedzenie i niesamowicie wielkie porcje. Inne schroniska mogą tylko pozazdrościć. Prawdziwa górska atmosfera. Obsługa na 6 z plusem.

Ania W.

Wspaniała ekipa schroniska! Mimo braku wolnych miejsc zrobili wszystko by zapewnić nam nocleg. Jedzenie przepyszne, placki vege wygrywają wszystko 🙂 Świetny, przyjazny klimat w schronisku. Na pewno będziemy tu wracać!

Kamila R.

Najlepiej prowadzone schronisko na Dolnym Śląsku 🤟🤟 (Translated by Google) The best run shelter in Lower Silesia 🤟🤟

Arkadiusz W.

Wspaniałe miejsce, wspaniali ludzie! Andrzejówka swietnie łączy atmosferę tradycyjnego schroniska z nowosciami, które bardzo ułatwiają wędrówkę po górach. To powinno być wręcz schronisko wzorcowe dla innych. Dla mnie szczególnie wazny byl duzy wybor przepysznych dan roslinnych (weganski bigos z soczewicą: moc!) i pyszna kawa, również z mlekiem roślinnym do wyboru. Nocleg pod namiotem na polanie bardzo przyjemny. Do zobaczenia ponownie!

Kontakt

Rybnica Leśna 27, 58-350 Mieroszów

+48 535 696 655 (w godzinach pracy)

kontakt@andrzejowka.eu

rezerwacje@andrzejowka.eu

50°41'06.4"N 16°16'40.6"E

50.685097, 16.277946

Ważne telefony

  • Numer ratunkowy w górach: 601 100 300

Partnerzy i przyjaciele

Logo - Mountain Spirit
Logo - PTTK
Logo - Kavkaz Brothers
Klub Zdobywców Korony Gór Polski
Gmina Mieroszów
Logo - Strona turystyczna o Sudetach

Przyłącz 

do

 Nas!